Lietuvos piligrimų bendrija Choose english language English Scegli la lingua italiano Italiano Pasirinkite lietuvių kalbą Lietuvių
Forumas | Nuorodos | Kontaktai
 
Apklausos

Rezultatai | Buvusios apklausos

Parama

Skirkite 2 proc. pajamų mokesčio Lietuvos piligrimų bendrijai ir piligrimams

Projektai

Facebook

 

PILIGRIMINĖS KELIONĖS
2023
KELIONĖS Į UŽSIENĮ
Izraelis Roma Lurdas Santjago de Kompostela
Medžiugorjė Taize Piligrimystės vietos Lenkijoje Kitos kelionės

Velykos Romoje

Šv. Velykos Romoje

 

Mikulovas - Asyžius – Roma – Vatikanas – Paduja (Padova) – Venecija

Balandžio 3 d. Keliaujame per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė Čekijoje Mikulovo miestelyje. Laisvas laikas pasivaikščiojimui po senamiestį, užkopimui iki Šv. Sebastijono koplytėlės ant Šventojo kalno.

Balandžio 4 d. Pusryčiai. Išvykimas į Italiją. Kelis šimtus kilometrų lydės Alpės. Atvykus į Šv. Antano miestą Padują (Padova) apžiūrime: Prato della Valle aikštę su skulptūromis ir fontanu, Šv. Antano ir Šv. Džiustinos bazilikas, universitetą. Nakvynė.

Balandžio 5 d. Pusryčiai. Išvykstame į Asyžių. Ekskursija: Šv. Pranciškaus aikštė ir bazilika su šventojo relikvijoriumi, Šv. Klaros bažnyčia, Angelų Marijos bažnyčia ir Porciunkulės bažnytėlė, kurioje šventasis priėmė pirmuosius savo pasekėjus. Laisvas laikas. Išvykstame link Romos. Įsikūrimas miesto centre „Villa Lituania“ svečių namuose. *Vakarienė. Nakvynė.

Balandžio 6 d. Didysis penktadienis! Pusryčiai. Pažintis su Popiežiškąja Šv. Kazimiero lietuvių kolegija. Pažintis su Roma sekant pirmųjų krikščionių keliais: miesto ir pasaulio bažnyčių motiną Šv. Jonų Laterane bazilika, Šventieji laiptai, kurie buvo perkelti čia iš Piloto namų, Šv. Jeruzalės Kryžiaus bažnyčia, kur saugomos Kryžiaus relikvijos, Koliziejus, romėnų Forumas, Tautos altorius, Venecijos ir Kampidoljo aikštės. Laisvas laikas. Šv. Jėzaus vardo bažnyčia, kurios pavyzdžiu buvo pastatytos pirmosios Vilniaus barokinės bažnyčios, Panteonas ir Navonos aikštės su Keturių upių fontanu, Šv. Agnietės Agonijoje bažnyčia, pastatyta toje vietoje, kur buvo šventoji nukankinta. Vakare dalyvaujame popiežiaus vedamose Kryžiaus kelių stotyse prie Koliziejaus, kuriame pirmieji krikščionys paliudijo savo tikėjimą. *Vakarienė Nakvynė.

Balandžio 7 d. Didysis šeštadienis! Pusryčiai. *Metro važiuojame į Vatikaną. Apžiūrime svarbiausią katalikų šventovę  - Šv. Petro baziliką. Čia iš požemių yra perkeltas Palaimintojo popiežiaus Jonu Pauliaus II kūnas. Einame link Šv. Angelo pilies, Tibro upės ir Angelų tilto. Laisvas laikas, kurio metu norintys gali aplankyti *Vatikano muziejus, pakilti į bazilikos kupolą. Šv. Mišios ir ugnies šventinimas Popiežiškojoje Šv. Kazimiero lietuvių kolegijoje. Nakvynė.

Balandžio 8 d. Šv. Velykų sekmadienis! Pusryčiai. Šv. Velykų mišios ir popiežiaus  palaiminimas Miestui ir Pasauliui (URBI ET ORBI) Šv. Petro aikštėje. *Pietūs. Išvykstame link Adrijos jūros. Nakvynė.

Balandžio 9 d. Antra šv. Velykų diena! Pusryčiai. *Plauksime į Veneciją. (Esant galimybei) Šv. Mišios Šv. Apaštalų bažnyčioje. Pažintis su miestu: Dožų rūmai, Šv. Morkaus aikštė, Rialto ir Atodūsių tiltai, varpinė. Laisvas laikas. Išvykstame link Čekijos. Nakvynė.

Balandžio 10 d. Pusryčiai. Išvykstame į Lietuvą. Sustojame maldai prie Čenstachovos Stebuklingojo Juodosios  Madonos paveikslo.

Pastabos:

  • Kelionės kaina 1450 Lt (kelionė patogiu autobusu (WC, karštas vanduo, garso-vaizdo aparatūra), 7 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais, sveikatos draudimas kelionės metu,  kelionės vadovo paslaugos, ekskursinė programa).
  • Į kelionės kainą neįtraukta: kelionės draudimas, papildomai lankomi objektai, vietinio transporto bilietai. Turėti apie 100 eurų.
  • Nakvynė dviviečiuose, triviečiuose kambariuose. Vienvietis – už papildomą mokestį
  • Informacija – registracija:  Kelionių–renginių organizatorius UAB „Quo vadis LT“

Vilnius,  A. Jakšto 9-229;

Tel. 860117297

 

©Lietuvos piligrimų bendrija, 2004 - 2023 | Darius Liutikas, +370 614 94092