Lietuvos piligrimų bendrija Choose english language English Scegli la lingua italiano Italiano Pasirinkite lietuvių kalbą Lietuvių
Forumas | Nuorodos | Kontaktai
 
Apklausos

Rezultatai | Buvusios apklausos

Parama

Skirkite 2 proc. pajamų mokesčio Lietuvos piligrimų bendrijai ir piligrimams

Projektai

Facebook

 

PILIGRIMINĖS KELIONĖS
2023
KELIONĖS Į UŽSIENĮ
Izraelis Roma Lurdas Santjago de Kompostela
Medžiugorjė Taize Piligrimystės vietos Lenkijoje Kitos kelionės

Rusijos vienuolynai

Piligriminė kelionė į Rusijos vienuolynus

2013 m. rugpjūčio 20 – rugpjūčio 24 d.

1 diena.
Išvykstame anksti ryte iš Lietuvos. Kelionė per Latviją. Apie pietus atvykstame į Pskovo-Pečioro vienuolyną. Nusileidžiame į požemius, susikaupimas maldai, kuris šioje vietoje paskatina susimąstyti apie Amžinybę.
Lankome Izborsko tvirtovę*, Slavų gyvojo vandens šaltinius, kurie atgaivina, puoselėja sveikatą ir suteikia dvasios stiprybę. Apsistojimas viešbutyje.
Toliau susipažįstame su Pskovu - kunigaikščio Daumanto miestu.Lankome istorines vietas: Večės aikštę, Kremlių ir Švč.Trejybės soborą, kurio interjeras -įvairių menų harmonija. Lankome kt. cerkves, susikaupimas maldai jose.
2 diena.
Pusryčiai. Įšvykstame į Sankt - Peterburgą. Pažintinė ekskursija po istorinį miestą: Isakijaus aikštė ir Soboras, Varinis raitelis, Vasiljevo saloje Petopavlovsko tvirtovė ir šv.Petro ir Povilo soboras, kuriame palaidoti Rusijos carai, Ermitažas*( pagal galimybes).
Lankome Šv.Ksenijos koplyčią,kur susikaupsime maldai, paprašysime Šventosios užtarimo. Po maldos čia žmones aplanko ramybė, atjauta, džiaugsmas ir supratimas. Nakvynė viešbutyje.
3 diena.
Pusryčiai.Kelionė į Tichviną. Lankome XVI a. vienuolyną, kuriame yra garsioji stebuklingą Dievo Motinos ikona, tapyta apaštalo šv.Luko. Grupei pageidaujant, pietausime vienuolyne su
Eucharistinio vyno taure*. Vykstame prie Švento ežero, kuris laikomas sveikatos šaltiniu. Bet kokiu oru visi čia stengiasi įbristi arba bent apsiprausti veidą, rankas... Galima tiesiog prie ežero pasimelsti, susikaupti, pamąstyti apie gyvenimą, atverti širdį Viešpačiui, koncentruojant dėmesį į Kryžių ant akmens ežero viduryje...
Toliau lankome (uždarą) vyrų vienuolyną ir moterų, kuriame yra aukuras su Jono Krikštytojo akmeniu, Šv.Šaltinis. Senoje cerkvėje labai reta Dievo Motinos ikona. Pabūname prie jos, susikaupiame maldai.
Vakare įšvykstame į Velikij Novgorodą. Pakeliui stabtelsime toje vietoje, kurią buvo aplankęs apaštalas šv.Andriejus. Jeigu liks laiko, aplankysime porceliano gamyklą, kuri bene vienintėlė Europoje, kur senoviniu būdu deginamas porcelianas. Nakvynė viešbutyje.
4 diena.
Pusryčiai. Lankome Velikij Novgorodo įžymybes: XI a. Jurjevo vienuolyną, rusų liaudies medinės architektūros muziejų, Kremlius - šv.Sofijos soborą, paminklą Rusijai, kuriame pavaizduoti LDK kunigaikščiai.
Plaukiojimas upe ir paslaptinguoju Ilmenio ežeru*. Vakare pagal grupės pageidavimą lankomės kavinėje su tradicine slavų virtuve bei folkloriniu ansambliu.
Vėlai vakare išvykstame į namus.Naktis autobuse.
5 diena.
Grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina (grupei nuo 30 žm.): nuo 795Lt. + 280 Lt (Rusijos viza).
                        
Į kainą įskaičiuota:
kelione komfortabiliu autobusu;
nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais;
sveikatos draudimas kelionės metu;
grupės vadovo - gido paslaugos;
eksursinė programa.
Į kainą neiskaičiuota:
Rusijos viza ~ 280 Lt.
lankomiems objektams, pažymietiems*, reikia apie 1500 Rb.

Pastabos.
kelionės organizatorius pasilieka teisękeisti lankomų objektų eiliškumą;
pasas turi galioti ne trumpiau nei 6 mėn.po kelionės pabaigos ir jame turi būti Rusijos viza;
lankant vienuolynus Rusijoje, moterys privalo būti su sijonais ir skarelėmis arba kt.galvos apdangalu.

Kelionių organizatorius pasilieka teisę keisti kelionės programą.


Smulkesnė informacija ir registracija:
Tel. +370 5 234 3330; mob. tel. +370 611 94971;
mirija3@gmail.com, piligrimai@ft.lt
Danutė

©Lietuvos piligrimų bendrija, 2004 - 2023 | Darius Liutikas, +370 614 94092