Lietuvos piligrimų bendrija Choose english language English Scegli la lingua italiano Italiano Pasirinkite lietuvių kalbą Lietuvių
Forumas | Nuorodos | Kontaktai
 
Apklausos

Rezultatai | Buvusios apklausos

Parama

Skirkite 2 proc. pajamų mokesčio Lietuvos piligrimų bendrijai ir piligrimams

Projektai

Facebook

 

PILIGRIMINĖS KELIONĖS
2023
KELIONĖS Į UŽSIENĮ
Izraelis Roma Lurdas Santjago de Kompostela
Medžiugorjė Taize Piligrimystės vietos Lenkijoje Kitos kelionės

Piligrimų Italija

Piligriminė kelionė

 Mikulovas – Asyžius – Roma – Vatikanas – Paduja – Venecija – Treviglio – Gardos ežeras

9 dienos/ 8 naktys

Rugsėjo 14 d. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė Čekijoje Mikulov miestelyje. Atvykus laisvas laikas, kurio metu galėsite pasivaikščioti po vaizdingą senamiestį, užkopti iki Šv. Sebastijono koplytėlės ant Šventojo kalno.

Rugsėjo 15 d. Pusryčiai. Išvykimas į Italiją. Kelionė per Austriją. Atvykus į Šv. Antano miestą Padują apžiūrime: Prato della Valle aikštę su skulptūromis ir fontanu, Šv. Antano bei Šv. Džiustinos bazilikas, universitetą. (Esant galimybei) Šv. Mišios. Nakvynė.

Rugsėjo 16 d. Pusryčiai. Išvykstame į Treviglio miestą, kuriame po šv. Mišių bazilikoje susipažinsime su Šv. Martyno parapija ir jos žmonėmis. *Pietūs. Išvyka prie didžiausio Italijoje Gardos ežero, kur galėsime atsigauti po dienos. Jos pakrantėse ir saloje daugelį šimtmečių gyveno broliai pranciškonai, kūrė literatūros dainius Dantė. Nakvynė.

Rugsėjo 17 d. Pusryčiai. Išvykimas į Asyžių. Aplankome: Šv. Angelų Marijos bažnyčia ir Porciunkulės bažnytėlė (bažnyčia bažnyčioje), kurioje pranciškonų ordino įkūrėjas priėmė pirmuosius savo pasekėjus,  Šv. Pranciškaus aikštę ir Džioto ištapytą baziliką su šventojo relikvijoriumi, Šv. Klaros bažnyčia, Šv. Mišios. Laisvas laikas. Piligriminis žygis pėstute iki Eremo delle carceri vienuolyno (ten Šv. Pranciškus sakė pamokslą paukščiams), vaizdingais gamtos pėsčiųjų takeliais kylame į Subasio kalną, kur pabuvimui su Dievu ir savimi eidavo Šv. Pranciškus ir jo pasekėjai. (Fiziškai negalintys daug vaikščioti – galės laisvą laiką leisti Asyžiuje). Nakvynė.

Rugsėjo 18 d. Pusryčiai. Ekskursija po antikinę Romą sekant pirmųjų krikščionių keliais: visų miesto ir pasaulio bažnyčių motiną Šv. Jono Laterane baziliką, Šventieji laiptai, kurie buvo perkelti čia iš Piloto namų Jeruzalėje, Šv. Jeruzalės Kryžiaus bažnyčia, kurioje saugomos Kryžiaus, ant kurio Jėzus buvo nukryžiuotas, relikvijos, Koliziejus, romėnų Forumas, kur ir gimė didžioji romėnų civilizacija, Tautos altorius, Venecijos ir Kampidoljo aikštės. Laisvas laikas pietums*. Ekskursijos tęsinys: Šv. Jėzaus vardo bažnyčia, kurios pavyzdžiu buvo pastatytos pirmosios Vilniaus barokinės bažnyčios, Panteonas ir Navonos aikštės su Berninio sukurtu Keturių upių fontanu, Šv. Agnietės Agonijoje bažnyčia, pastatyta toje vietoje, kur buvo šventoji nukankinta, Šv. Marijos virš Minervos bažnyčios su joje palaidota Šv. Kotryna sienietė (Europos globėja). Laisvas laikas. Šv. Mišios Popiežiškosios Šv. Kazimiero lietuvių kolegijos arba Villa Lituania koplyčioje ir pažintis su kolegija.  Nakvynė.

Rugsėjo 19 d. Pusryčiai. *Metro važiuojame į Vatikaną. Dalyvaujame Visuotinėje Audiencijoje pas popiežių. Pažintis su kadaise buvusio imperatoriaus Nerono cirko teritorija, kurioje dabar stovi svarbiausia katalikų šventovė  - Šv. Petro bazilika, pavadinta pirmojo popiežiaus, Apaštalo Petro vardu. Į baziliką iš jos požemių yra perkeltas Palaimintojo popiežiaus Jonu Pauliaus II kūnas. Einame link Šv. Angelo pilies, Tibro upės ir Angelų tilto. Laisvas laikas, kurio metu norintys gali aplankyti **Vatikano muziejus, **pakilti į bazilikos kupolą, iš kur atsiveria panorama į Romą ir Vatikano valstybę. *Vakarienė. Nakvynė.

Rugsėjo 20 d. Pusryčiai. Maldingas žygis pėsčiomis antikos laikų „autostrada“ Via Appia Antica keliu, kuriuo kažkada keliavo Šv. Petras ir susitiko Kristų, Šv. Paulius buvo vedamas į Romą kaip kalinys. Aplankome *Šv. Sebastijono pirmųjų krikščionių katakombas. Šv. Mišios katakombų koplyčioje arba bažnyčioje. Išvykstame link Adrijos jūros. Nakvynė.

Rugsėjo 21 d. Pusryčiai. *Plauksime į Veneciją. Pažinties su šv. Morkaus miestu metu aplankysime vietas, kuriose šv. Mišias aukojo kardinolas Jurgis Radvila savo kelionių po Italiją metu XVI a. ir **Dožų rūmus, Šv. Morkaus aikštę, Rialto ir Atodūsių tiltus, **varpinę. (Pagal galimybę) Šv. Mišios Šv. Apaštalų bažnyčioje. Laisvas laikas. Išvykimas link Čekijos. Nakvynė.

Rugsėjo 22 d. Pusryčiai. Išvykimas į Lietuvą.

 

Ø      Kelionės kaina 1770lt (transporto paslaugos, 8 nakvynės su pusryčiais, gido – kelionės paslaugos, ekskursijos pagal programą, piligrimo knygelė su svarbiausiomis kelionės maldomis ir skaitiniais).

Ø      Į kelionės kainą neįtraukta: kelionės draudimas, papildomai lankomi objektai, vietinio transporto bilietai. Už papildomus objektus ~100 eurų.

Ø      Kelionė yra piligriminė. Jos metu bus galimybė dalyvauti šv. Mišiose, bus kalbamos maldos. Į kelionę vyksta kunigas.

Ø      Nakvynė dviviečiuose, triviečiuose. Vienvietis – už papildomą mokestį. Kaina 120 eurų

Ø      Autobusas yra komfortabilus ir atitinkantis visus Europos Sąjungos keliamus reikalavimus. Yra audio-video sistema, karštas vanduo, WC.

Kelionių–renginių organizatorius „Quo vadis LT“
Vilnius A. Jakšto 9-229;

Tel: 860117297
el. paštas: info@quovadislt.lt

 

©Lietuvos piligrimų bendrija, 2004 - 2023 | Darius Liutikas, +370 614 94092