Lietuvos piligrimų bendrija Choose english language English Scegli la lingua italiano Italiano Pasirinkite lietuvių kalbą Lietuvių
Forumas | Nuorodos | Kontaktai
 
Apklausos

Rezultatai | Buvusios apklausos

Parama

Skirkite 2 proc. pajamų mokesčio Lietuvos piligrimų bendrijai ir piligrimams

Projektai

Facebook

 

PILIGRIMINĖS KELIONĖS
2023
KELIONĖS Į UŽSIENĮ
Izraelis Roma Lurdas Santjago de Kompostela
Medžiugorjė Taize Piligrimystės vietos Lenkijoje Kitos kelionės

Medžiugorjė 2011 m. gegužė

PILIGRIMINĖ KELIONĖ Į MEDŽIUGORJE (BOSNIJA – HERCEGOVINA)

 

Rugsejo 2 - 9d. 2011 m.

 

Medžiugorje - gausiai piligrimų lankoma vieta, žymi stebuklingais Mergelės Marijos apsireiškimais. 1981 m. būtent toje vietoje šešiems vaikams apsireiškė Dievo Motina...

Piligriminė kelionė yra drąsus išvykimas, drąsus žingsnis į nežinią. Tai yra išvykimas iš saugios namų aplinkos ir tapimas tuo, kuo pasaulis nenori, kad būtumei. Tas momentas, kai palieki savo namus, yra nulemtas tavo maldos. Tu jaudiniesi, kas gali nutikti, ką ši kelionė atneš. Tokiais momentais kiek tik gali priartėji prie Jėzaus. Kai tik atvyksti į piligrimystės vietą, visada apima išėjimo jausmas. Iškyla baimė ir tu klausi: „Kodėl aš žengiau šį žingsnį?“. Bet tai yra labai didelis žingsnis. Kiekviena malda turi tą patį mechanizmą. Kiekvienam reikia įgyti maldos ir piligrimystės patirtį. Tavo kelionė į Medjugorję yra mažytė kibirkštis. Tikra kelionė ta, kai namo grįžti nešdamas meilę. Naujus apsisprendimus priimsi vadovaujamas Šventosios Dvasios, kuri padės statyti naują Dievo miestą. (T. Svetozar Kraljevič, OFM)

 

Čenstochova – Plitvica – Medjugorje – Budapeštas   

 

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Pakeliui trumpas sustojimas Čenstachavoje. Kelionė per Čekiją. Nakvynė prie Brno.

 

2 diena Pusryčiai. Išvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką*, kur miškais apaugusiame slėnyje tyvuliuoja 16 didelių ir daug mažų krištolo skaidrumo ežerų, kuriuos jungia gausybė vandens krioklių. Nepakartojama gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Parkas yra įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą. Vakare atvykstame į viešbutį Kroatijoje. Nakvynė Satrigrad – Paklenica (prie Zadaro).

 

3 diena. Išvykstame į Splitą –  Dalmatijos uostą, prekybinį ir kultūrinį centrą. Aplankome antikinius Romos imperatoriaus rūmus su Aukso, Sidabro, Vario ir Geležies vartais. Vakare atvykstame į Medžiugorję (Bosnija-Hercegovina). Tai vieta garsi Švč. Mergelės Marijos apsireiškimais. Nakvynė Medziugorjoje.

 

4 – 6 dienos Rytais yra pusryčiai. Dienos, skirtos šventovės lankymui, maldai. Esant galimybei, susitikimas su vienu iš regėjimus patyrusiųjų.

Paskutinę dieną pakeliui į Zadarą galima aplankyti Mostaro miestelį, Kravice krioklius.

Mostaras - tai jaukus miestelis, kuriame persipynę rytų ir vakarų kultūros. Miestas minimas nuo XV a.. Galėsite pasigrožėti senomis mečetėmis, minaretais, senuoju tiltu. Trumpai sustosime prie Kravice krioklių. Nakvynė Starigrad – Paklenica (prie Zadaro).

                                   

7 diena  Kelionė per Kroatiją, Vengriją.  Vakare atvykstame į Budapeštą. Pažintis su Vengrijos sostine Budapeštu: Budos pilies ansamblis, Karalių rūmai ir Dievo Motinos bažnyčia, kurioje vykdavo Vengrijos karalių karūnavimo ceremonijos, nuostabi panorama, atsiverianti nuo Žvejų bastiono, nepakartojami neogotikiniai Parlamento rūmai, Šv. Stepono katedra, viena didžiausių ir įspūdingiausių Vengrijos bažnyčių, Operos ir baleto teatras, Didvyrių aikštė. Vakarinis pasiplaukiojimais laiveliu (10 eur). Nakvynė viešbutyje. 

8 diena Pusryčiai. Išvykstame namų link. Naktį grįžtame į Lietuvą. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Kelionės kaina: ~ 1195 lt

REIKALINGI DOKUMENTAI:
1. Ne trumpiau kaip šešis mėnesius nuo kelionės pabaigos galiojantis LR piliečio pasas.
2. Nepilnamečiams iki 18 m., vykstantiems be tėvų– vieno iš tėvų notaro patvirtintas sutikimas išleisti į kelionę ir jo kopija. Jeigu vykstama su vienu iš tėvų – kito tėvo rašytinis sutikimas nereikalingas.

Į kelialapio kainą įskaičiuota:
* kelionė patogiu autobusu;
* 7 nakvynės su 4 pusryčiais;
* vadovo paslaugos;
* programoje nurodyta ekskursinė programa;
* medicininės pagalbos užsienyje draudimas;
* kelionės dokumentų sutvarkymas.

 

Į kelialapio kainą neįskaičiuota:
 bilietai į mokamus objektus ~30 EUR;

“Quo vadis LT”

Kelionių-renginių organizatorius  

A.  Jakšto 9-229, Vilnius ; Tel: 8 5 2314189; Mob: 8 65660504; 8 68531968 www.quovadislt.lt; el. paštas: info@quovadislt.lt

 

©Lietuvos piligrimų bendrija, 2004 - 2023 | Darius Liutikas, +370 614 94092