Lietuvos piligrimų bendrija Choose english language English Scegli la lingua italiano Italiano Pasirinkite lietuvių kalbą Lietuvių
Forumas | Nuorodos | Kontaktai
 
Apklausos

Rezultatai | Buvusios apklausos

Parama

Skirkite 2 proc. pajamų mokesčio Lietuvos piligrimų bendrijai ir piligrimams

Projektai

Facebook

 

PILIGRIMINĖS KELIONĖS
2024
KELIONĖS Į UŽSIENĮ
Izraelis Roma Lurdas Santjago de Kompostela
Medžiugorjė Taize Piligrimystės vietos Lenkijoje Kitos kelionės

Kelionė į Agloną

Atlaidai Aglonoje

2009.08.15

Kelionė iš Šiaulių kartu su  Eucharistinio Jėzaus seserų kongregacijos vienuole Edita – Regina Teresiūte. kelionę organizuoja UAB „Kelionių centras“. Kelionės trukmė- 16 val., ~620 km.

Aglonos bazilika ir jos teritorija yra Latvijos nacionalinis kultūros paminklas- tarptautinės svarbos apeiginė vieta. Bazilika išsiskiria 60 m aukščio bokštais, pastatytais 1768-1800 m. Yra altoriaus paveikslas „Aglonos stebuklingoji mergelė“, garsėjantis  gydomosiomis galiomis. 1993 m. Bazilikoje lankėsi popiežius. O kiekvienų metų rugpjūčio 15-ąją, Mergelės Marijos dangun žengimo dieną (vieną kartą metuose), atidengiamas garsusis centrinio altoriaus paveikslas. Tūkstančiai maldininkų susirenka aplankyti Bazilikos ir Aglonos šventojo šaltinio, kuris laikomas stebuklingu ir turinčiu gydomųjų galių.

Anksti ryte išvykstame į Agloną. Keliaujame pro Panevėžį, Rokiškį, Daugpilį (238 km). Į Agloną atvykstame apie 10-11 val. Vykstame į Baziliką, dalyvaujame atlaiduose (Šv. Mergelės Marijos dangun žengimo atlaidai). Apie 15.00 val. vykstame atgal. Sustojame Daugpilyje- Latgalos krašto sostinėje. Aplankome Daugpilio tvirtovę - buvusią Livonijos ordino pilį. Ji labiausiai iš visų Pabaltijo pilių yra išsaugojusi originalų atvaizdą. Sustojame Rokiškyje, aplankome Dvaro rūmų ansamblį, senąją miesto aikštę, bažnyčią.  Vėlai vakare grįžtame į Šiaulius.

Kelionės kaina: 70 Lt/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota: Kelionė patogiu autobusu; Kelionės vadovas; Ekskursinė programa;

Pastabos: Išvykimas 2009.08.15, 06.00 val. iš aikštelės šalia Šv. Petro ir Pauliaus Katedros (Tilžės g.);

Į lankomų objektų vidų – neįeiname.

Papildomos išlaidos:

  • Asmeninės išlaidos kelionės metu (pietūs, gėrimai);
  • Auka Algonos bazilikoje – pagal galimybes.
©Lietuvos piligrimų bendrija, 2004 - 2024 | Darius Liutikas, +370 614 94092