Lietuvos piligrimų bendrija Choose english language English Scegli la lingua italiano Italiano Pasirinkite lietuvių kalbą Lietuvių
Forumas | Nuorodos | Kontaktai
 
Apklausos

Rezultatai | Buvusios apklausos

Parama

Skirkite 2 proc. pajamų mokesčio Lietuvos piligrimų bendrijai ir piligrimams

Projektai

Facebook

 

PILIGRIMINĖS KELIONĖS
2023
KELIONĖS Į UŽSIENĮ
Izraelis Roma Lurdas Santjago de Kompostela
Medžiugorjė Taize Piligrimystės vietos Lenkijoje Kitos kelionės

Kelionė į Izraelį

IZRAELIS- ŠVENTOJI ŽEMĖ

2012.04.25 - 2012.05.04

Trukmė 10d. /9n.

                                                                          

 

1 diena (2012.04.25).   Skrydis- Ryga  -  Tel Avivas 18:40 val. – 22:55 val. (skrydžio trukmė 4:15 val.) Atvykimas į Izraelį. Pasitikimas oro uoste. Nakvynė viešbutyje Olympia 3*.

2 diena (2012.04.26). Pusryčiai. Viduržemio jūros pakrante keliaujame į Galilėją, aplankydami  Cezarėją. Atvykstame į Haifą- miestą, įsikūrusį prie Viduržemio jūros įlankos, ant Karmelio kalno. XIII a. Karmeličių vienuolynas ir Stella Maris bažnyčia, statyta XIX a. virš senosios pranašo Elijo arba dievo Motinos grotos. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje „Stella Maris“ prie  Karmelitų namų Haifoje.

3 diena (2012.04.27). Pusryčiai. Po pusryčių lankome senąją Galilėjos sostinę – Ceporiją. Tęsiame kelionę į Žemutinę Galilėją, aplankydami Kafarnaumą, Šv. Petro namą, Išvykstame į Tabghą. Duonos padauginimo bazilika, pastatyta Jėzaus įvykdyto duonos padauginimo stebuklo vietoje, Palaiminimų kalnas. Kelionė tęsiasi į Aukštutinę Galilėją, aplankant Nazaretą. Tai- vienas didžiausių Galilėjos miestų, išsidėsčiusių kalvų apsuptame slėnyje. Didžioji Jėzaus žemiškojo gyvenimo dalis prabėgo būtent Nazarete. Tai- vienas svarbiausių šventosios žemės traukos centrų. Aplankome Švč. Marijos Apreiškimo baziliką, šventosios šeimos namą, Švč. Mergelės Marijos šaltinį ir Šv. Grotą, Šv. Juozapo bažnyčią. Toliau susipažįstame su krikščioniškąja Galilėja. Lankome Galilėjos Kaną- Kanos vestuvių vietą, kur Jėzus vandenį pavertė vynu. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje „Eden“3*.

4 diena (2012.04.28). Pusryčiai. Tiberija – Jeruzalė (~160 km).

Plaukimas laivu Tiberiados ežeru – Galilėjos jūra. Megido kalnas. Toliau vykstame į Jeruzalę, pakeliui aplankydami Taboro kalną. Sustojame prie Jordano upės. Jordanas – vieta, kur pasak Naujojo testamento, Jonas Krikštytojas krikštijo žydus (Jordano upės vandenyse buvo pakrikštytas ir Jėzus Kristus). Taip pat aplankome Sebastiją (buvusi Samarija), Jokūbo šulinį. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje  „Kikar Zion“3* Jeruzalėje.

5 diena (2012.04.29). Pusryčiai. Izraelio sostinė Jeruzalė. Miestas, kurio istorija ir dabartis yra susijusi su trimis pagrindinėmis monoteistinėmis religijomis- krikščionių, judėjų ir musulmonų. Jeruzalė neveltui vadinama Dievo buveine. Sakoma, kad čia „Viešpats žvelgia iš dangaus ir mato visą žmoniją“.

Po pusryčių ekskursija po Jeruzalės senamiestį: musulmonų mečetė El Aksa ir Omara, Raudų siena, Šv. Petro namo vieta (atkasti laiptai), Šv. Onos bažnyčia,  pastatyta Mergelės Marijos gimimo vietoje. Prisikėlimo bazilika, pastatyta toje vietoje, kur buvo palaidotas ir prisikėlė nukryžiuotasis Kristus. Praeisime „Via Dolorosa“ (Kryžiaus kelias), kuriuo Kristus buvo vedamas į Golgotos kalną.   Vakarienė ir nakvynė viešbutyje „Kikar Zion“ 3* Jeruzalėje

6 diena (2012.04.30). Pusryčiai. Po pusryčių ekskursija Ain Karemas (Šv. Jono krikštytojo gimtinė, Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia. Dievo motinos ir Šv. Elžbietos susitikimo bažnyčia. Siono kalnas. Paskutinės vakarienės menė, Dovydo kapas, Petro Galikantė, Marijos į dangų paėmimo bažnyčia, Jėzaus į dangų žengimo vieta, dominus Flevit (Viešpats verkė), Tautų bazilika, Tėve mūsų bažnyčia, Getsemanės sodai.  Vakarienė ir nakvynė viešbutyje „Kikar Zion“3* Jeruzalėje.

7 diena (2012.05.01). Pusryčiai. Išvykstame į Emausą. Išvyka į Betliejų- Kristaus gimimo vieta,  aplankant Kristaus gimimo baziliką, Šv. Kotrynos bažnyčia, Šv. Jeronimo pranciškonų vienuolynas, Beit-Džalas,  Piemenų laukas, Pieno lašo grata.  Vakarienė ir nakvynė svečių namuose  „Masada“, Sedome   prie Negyvosios jūros.

8 diena (2012.05.02). Pusryčiai. Judėjo dykuma – Koribas.

Po pusryčių vykstame į Judėjo dykumą. Koribas. Autobusiuku (užsakyti nuvežimui) vykstame į Šv. Jurgio vienuolyną. Jerichas. Lankome moterų vienuolyną. Šv. mišios moterų vienuolyne. Popietė prie Negyvosios jūros. Vakarienė ir nakvynė svečių namuose „Masada“ Sedome, prie Negyvosios jūros.

 

9 diena (2012.05.03). Pusryčiai. Vykstame į Beit Jimai vienuolyną kur susitinkame su seserimi-vienuole iš Lietuvos. Važiuojame į  Tel Avivą. Laisvas laikas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Olympia“ 3*.

 

10 diena (2012.05.04). Skrydis Tel Avivas – Ryga  08:10 val. – 12:40 val.  (skrydžio trukmė 4:30 val.)

 

Grupė lydi vienuolė Regina Teresiutė ,Kunigas

 

MIŠIOS – kasdien, laikas – pagal galimybę.

 

Kelionės kaina – 4050 Lt

 Į kelialapio kainą įskaičiuota:

*Skrydis Ryga –Tel Avivas –Ryga

 

*Pasitikimas oro uoste,  ekskursijos pagal kelionės aprašymą,  kelionė komfortabiliu autobusu (su vėdinimo sistema) pagal programą, 9 nakvynės 2-3* viešbučiuose arba piligrimų nakvynės namuose Izraelyje, maitinimas: 9 pusryčiai, 9 vakarienės, lietuviškai arba rusiškai kalbančio gido paslaugos Izraelyje.

 

Į kelialapio kainą neįskaičiuotas :

*sveikatos draudimas visos kelionės metu 54 lt iki 65metų amžiaus, bilietai į muziejus ir kitus mokamus objektus ~42 JAV doleriai, arbatpinigiai gidui ir vairuotojams po 2 JAV dolerius kiekvieną dieną is kiekvieno turisto kiekvienam, mikroautobusas į šv. Jurgio vienuolyną

*Transferas Šiauliai –Ryga (oro uostas)-Šiauliai

Dokumentai, reikalingi kelionės metu:

Galiojantis pasas. Turistams iki 18m., vykstantiems be tėvų reikalingas vieno tėvų sutikimas, patvirtintas notaro (būtina kopija).

Pastabos:

Atsižvelgiant į žydų šventes ir šabatą, oro sąlygas, programa gali būti pakoreguota.

Asmenys, kurių pasuose yra galiojančios arba pasibaigusios Sirijos Arabų Respublikos, Jungtinių Arabų Emyratų, Libano, Libijos, Irano, Sudano, Jemeno vizos ar spaudai, vadovaujantis Izraelio Respublikoje galiojančiais teisės aktais, neįleidžiami į Izraelio Respublikos teritoriją. Pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėn. po kelionės.

LR ambasada Izraelyje:

8 Shaul Hameleh Blvd.

Amot Mishpat Bldg.,

Tel Aviv 64733, ISRAEL

Tel.:+972 3 6958 685

Fax.: +972 3 6958 691;

E-mail: amb.il@urm.lt

 

Valiuta: Izraelyje – Naujasis Izraelio šekelis (ILS) 1 ILS = 0,616 Lt, 1 ILS = 0,18 Eur.

Vidutinė oro temperatūra balandžio mėn. Izraelyje –+25-+27oC, Jordanijoje – 30oC.

Vidutinė vandens temperatūra Raudonojoje jūroje – +22oC.

Vidutinė vandens temperatūra Negyvojoje jūroje – +24oC.

Apranga ir asmeniniai daiktai: lengva patogi ir patvari avalynė, galvos apdangalas (skrybelė), šortai, džinsai, medvilniniai marškinėliai trumpomis ir ilgomis rankovėmis (prie Raudų sienos, į sinagogas ir kitas šventas vietas su šortais ir palaidinėmis turistai neįleidžiami), lengva striukė ar megztinis vakariniam pasivaikščiojimui, maudymosi kostiumas, skara arba šalis (pridengti galvą, pečius einant į sinagogas), skėtis, maudymosi avalynė, asmeninė vaistinėlė, saulės akiniai, kremas nuo saulės, higienos reikmenys, fotoaparatas ar filmavimo kamera (atsarginės fotojuostos, pakrovėjas, baterijos). Kelionės metu del klimato kaitos rekomenduojama vartoti daug skysčių.

Skiepai: privalomų skiepų nėra. Rekomenduotina pasiskiepyti nuo Hepatito A ir B.

Elektros įtampa viešbučiuose – 220 V.

Kai kurios kainos:

Kava – 2 EUR, Sultys – 2 EUR, Alus – 2-3 EUR, Mineralinis vanduo (1 litras) – 1-2 EUR,

Pietūs – 12-15 EUR, Vaisiai (1 kg) – 0,5-5 EUR.

Grupę renka, informaciją apie kelionę teikia  vienuolė Regina Teresiutė tel. 8650 26125, “Kelionių centro” direktorė  Jovita tel. 8698 07 197, 8/41 399544, “Kelionių centras”, Šiauliai.   

©Lietuvos piligrimų bendrija, 2004 - 2023 | Darius Liutikas, +370 614 94092